Kanal İstanbul Arapça
Temo Gayrimenkul ATV | İş Dünyası Programında
Arnavutköy 3. Havalimanı Projesi
Arnavutköy Belediyesi Tanıtım Filmi
Kategoriler
Döviz Kurları
AlışSatış
USD5,63165,6417
EURO6,33406,3454
Emlak Arıyorum

İstediğiniz Emlak tipini iletin En kısa sürede bulalım...

PROJEDEKİ VİYADÜKLERİN YARIYA YAKINI TAMAMLANDI

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde yapılacak viyadüklerin 36'sında çalışmalar tamamlandı. Viyadükler hizmete hazır hale getirildi. 
 
 
ICA'nın hayata geçirdiği 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde viyadüklerin 7'si daha tamamlandı. Böylece, proje kapsamında toplamda 64 viyadükten 36'sında çalışmalar tamamlanmış oldu. 
 
3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında inşa edilen 116 kilometrelik otoyolda viyadükler önemli bir yer tutuyor. Otoyolun  13.5 kilometrelik kısmı viyadük üzerinden geçilecek. Çalışmalar kapsamında viyadüklerin 7'si daha tamamlandı.  Böylece toplamda 36 adet viyadük ulaşıma hazır hale getirildi. 
 
Proje yetkilisi, viyadüklerdeki çalışmaların eş zamanlı şekilde yürütüldüğünü belirterek, "Birçok viyadükte çalışmalar şu an eş zamanlı olarak devam ediyor. Ekim ayı sonu itibariyle, yaklaşık 220 metre uzunluğundaki viyadük 3(tek kollu), 415 metre uzunluğundaki viyadük 10(çift kollu), 687 metre uzunluğundaki viyadük 25(çift kollu), ve 336 metre uzunluğundaki viyadük 30(çift kollu) da çalışmalar sona erdi. " dedi.  
 
 Bu sonuçla, 13.5 kilometrelik viyadük inşaasında 6, 5 kilometrelik bölümde çalışmalar tamamlanmış oldu. Bu, proje kapsamında toplamda 64 viyadüğün 36'sının, yani yarıya yakınının inşasının bittiği anlamına da geliyor. 
 
Proje yetkililerinin  belirttiği üzere, viyadüklerin tamamlanmasıyla proje çerçevesindeki ulaşımın hızlanması bekleniyor.

 

 

 

TÜRKİYE EMLAK OFİSİ - "KÂRLI YATIRIMIN DOĞRU ADRESİ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arnavutköy Satılık Arsa

 Arnavutköy'de arsa, arnavutköyde sahibinden arsa, arnavutköy arsa fiyatları, arnavutköyde satılık arsa, arnavutköyde sahibinden satılık arsa, arnavutköy sahibinden satılık arsa, arnavutköyde satılık bina, arnavutköyde sahibinden daire, arnavutköy emlakçı, kanal istanbul, 3. havalimanıİlgili Diğer Haberler

THY yolcularını uyardı, 6 Nisan'a büyük taşınma başlıyor
Kanal İstanbul için dev adım! Protokol imzalandı
Kanal İstanbul’da kazı zamanı