Kanal İstanbul Arapça
Temo Gayrimenkul ATV | İş Dünyası Programında
Arnavutköy 3. Havalimanı Projesi
Arnavutköy Belediyesi Tanıtım Filmi
Kategoriler
Döviz Kurları
AlışSatış
USD5,63165,6417
EURO6,33406,3454
Emlak Arıyorum

İstediğiniz Emlak tipini iletin En kısa sürede bulalım...

ISI YALITIMI İÇİN VATANDAŞA KOLAYLIK GELİYOR

ISI YALITIMI İÇİN VATANDAŞA KOLAYLIK GELİYOR

 

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, binalarına ısı yalıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlara yapacakları ödemelerde taksit kolaylığı sağlayacak yeni bir düzenleme üzerinde çalışma yaptıklarını açıkladı.

 

Enerji verimliliği sağlanabilmesi için binalarda yalıtım yapılmasının önemine dikkatleri çeken Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, ısı yalıtımına sahip olmayan binalarda ciddi oranlarda kayıp yaşandığını ve genel olarak faydaları herkes tarafından bilinse de yüksek maliyetlerden ötürü vatandaşın yaptırmaktan kaçındığını belirtti.

 

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sözlerine şu şekilde devam etti: "Vatandaşlarımızın şunu bilmelerini isterim ki binalara yapılan yalıtım sayesinde önemli bir avantaj elde ediliyor. Elektrik veya doğalgazın tüketiminin azalmasıyla hem vatandaşın parası cebinde kalıyor hem de cari açık noktasında ülkeye büyük bir katkı yapmış olunuyor. Zaten buraya yapılan yatırım, birkaç yıl içinde kendisini amorti de ediyor ama biz yine de bu noktada çekimser kalan bina sakinleri için bir hazırlık içindeyiz. Hükümet olarak binalarına yalıtım yaptırmak isteyenlere, alacakları ürünler için taksit kolaylığını da içeren alternatifli bir çalışma yürütüyoruz."

 

 

TÜRKİYE EMLAK OFİSİ - "KÂRLI YATIRIMIN DOĞRU ADRESİ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arnavutköy Satılık Arsa

 Arnavutköy'de arsa, arnavutköyde sahibinden arsa, arnavutköy arsa fiyatları, arnavutköyde satılık arsa, arnavutköyde sahibinden satılık arsa, arnavutköy sahibinden satılık arsa, arnavutköyde satılık bina, arnavutköyde sahibinden daire,  arnavutköy emlakçı, kanal istanbul, 3. havalimanı


İlgili Diğer Haberler

THY yolcularını uyardı, 6 Nisan'a büyük taşınma başlıyor
Kanal İstanbul için dev adım! Protokol imzalandı
Kanal İstanbul’da kazı zamanı